Zaprojektujemy i wykonamy ogród Twoich marzeń.

Zajmujemy się profesjonalną aranżacją roślinności w domu i biurze.

Prowadzimy też prace drzewiarskie, porządkowe, pielęgnacyjne...

W czym możemy pomóc? ZADZWOŃ!

+48 606 292 020

NOWOŚCI NA STRONIE

Dodane 29 Sep 2014 przez marsel / ID wpisu: 1411946122

Zarys naszej oferty:

Wykonujemy szeroki zakres prac z roślinami na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń. Działamy głównie na terenie Warszawy i okolic, oraz Piaseczna i okolic.

(kliknij pozycję na liście, by przenieść się do szczegółów)
 
Wystrój wnętrz
Rośliny odgrywają w naszym życiu niezwykle ważną rolę, towarzyszą nam od niepamiętnych czasów, swym pięknem zdobią nasze codzienne otoczenie, są również niezastąpione podczas ważnych dla nas uroczystości.

W dobie rozkwitu budownictwa z tworzyw sztucznych i elektroniki jesteśmy narażeni na ich negatywny wpływ, meble, wykładziny, komputery, oraz inne elementy wyposażenia wnętrz wydzielają jony dodatnie, czyli niekorzystne dla człowieka.
Właśnie rośliny są w stanie zminimalizować niekorzystne oddziaływanie tych czynników, nawilżają i filtrują powietrze wchłaniając szkodliwe dla nas związki oraz jonizują ujemnie powietrze, działają relaksacyjnie a naturalna zieleń pozwalają odpocząć naszym oczom.
Pomożemy dobrać rośliny odpowiednie do warunków i miejsc w jakich będą przebywać biorąc pod uwagę ich wymagania siedliskowe aby podkreślić niepowtarzalny charakter każdego wnętrza.
(powrót do listy)
Pielęgnacja roślin
Wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie pozwala nam zapewnić Państwa iż, utrzymanie roślin w pomieszczeniach (w taki sposób, aby nie zmieniły one swej ciekawej formy i wyglądu) jest dla nas zadaniem realnym i poprzez niżej wymienione zabiegi wywiązujemy się z niego z widocznymi efektami:


Pielęgnacja roślin we wnętrzach - regularne wizyty obejmująca całkowitą lub częściową opiekę.
 • podlewanie roślin
 • dbanie o poprawę wilgotności powietrza
 • zabiegi profilaktyczne i ochronne (zwalczanie szkodników i chorób)
 • nawożenie
 • przycinanie i czyszczenie
 • fachowe porady
 • obsługa upraw hydroponicznych (wodnych)
 • konserwacja sztucznych roślin (mycie, czyszczenie)
Udzielamy pełnej gwarancji na rośliny którymi się opiekujemy.
Wykonujemy również jednorazowe przeglądy, poprawiające kondycję roślin, dla firm i klientów indywidualnych .
Prace pielęgnacyjne wykonywane są w godzinach dogodnych dla Państwa.
(powrót do listy)
Kompozycje kwiatowe
Kwiaty cięte - korzystając z ich naturalnego piękna oraz nieograniczonych możliwości kompozycyjnych wykonujemy i dostarczamy kompozycje, bukiety oraz wiązanki ze świeżych kwiatów ciętych wg naszych wzorów lub wg indywidualnych zamówień w kolorystyce wybranej przez Państwa

Dostarczamy kompozycje w wazonach do recepcji, sekretariatów, sal konferencyjnych Oferujemy obsługę florystyczną na konferencje, targi, wystawy, bankiety, wesela, oraz inne imprezy okolicznościowe
Gwarantujemy trwałość naszych kompozycji ponieważ zawsze układane są ze świeżych kwiatów kupowanych u sprawdzonych dostawców i producentów.
Rośliny doniczkowe - zestawiamy w kompozycje tworząc ogródki kwiatowe z odpowiednio dobranych gatunków i odmian roślin.
Wykonujemy również kompozycje z roślin sztucznych i suszonych które świetnie nadają się do miejsc o bardzo złych warunkach świetlnych; ciemne sale konferencyjne, korytarze, lub zbyt niskich temperaturach, wiatrołapy.
(powrót do listy)
Projektowanie ogrodów
Zaprojektujemy i wykonamy dla państwa aranżację terenu wokół domu, firmy, osiedla tworząc atrakcyjny element otoczenia który będzie Państwa wizytówką i miejscem wypoczynku
 • wykonywanie projektów technicznych
  zagospodarowania terenu
 • zakładanie trawników z siewu i rolowanych
 • żywopłoty
 • aranżacja zielenią iglastą i liściastą
 • wystroje roślinami sezonowymi kwitnącymi
 • ogródki skalne
 • drewno w ogrodzie (altany, pergole itp.)
 • oczka wodne, fontanny, kaskady

Dostarczamy również kompozycje roślinne na balkony i tarasy, montaż paneli osłaniających przed wiatrem
(powrót do listy)
Nawadnianie automatyczne
Projektowanie i budowa systemów automatycznego nawadniania w ogrodach, ogródkach oraz dużych terenach zielonych
Konserwacja, naprawy oraz opróżnianie systemów przed zimą.
(powrót do listy)
Prace ogrodnicze
Zadbany i wypielęgnowany ogród to ozdoba domu, nie zawsze wystarcza czasu aby zrobić wszystko samemu. Proponujemy kompleksowe usługi pielęgnacyjne w ogrodach przydomowych oraz terenach zielonych wokół firm, osiedli.

Koszenie, nawożenie i nawadnianie trawników, zwalczanie szkodników i chorób z wykorzystaniem środków ochrony roślin, prace porządkowe, cięcia kształtujące, wywóz i utylizacja odpadów (skoszona trawa, pozostałości po cięciach ) pielęgnacja drzew i krzewów owocowych oraz innych upraw sadowniczych.

Zabezpieczamy rośliny przed zimą a w okresie zimowym oferujemy odśnieżanie chodników, podjazdów oraz dróg dojazdowych do posesji jak również usuwanie śniegu z dachów.

Wykonujemy również nietypowe prace ogrodnicze związane z chirurgią drzewną; pielęgnacja drzewostanów, wycinka, odciążanie konarów, kształtowanie, prześwietlanie, leczenie ubytków, wiązania konarów, przesadzanie dużych drzew frezowanie karp po wycince drzew, wywóz i utylizacja odpadów po pracach pielęgnacyjnych przy drzewach.
(powrót do listy)
Donice Stalowe
Przedstawiamy ekskluzywne donice wykonane ze stali kwasoodpornej, w kształtach które, doskonale komponują się w nowoczesnych wnętrzach. Dostępne są w kilku rodzajach wykończenia powierzchni - matowa, lustrzana, gładka, perforowana oraz w dużej gamie rozmiarów i kształtów - na zamówienie wykonamy potrzebny Państwu rozmiar, nawet 2m średnicy.

Wyposażone są w kółka w celu ułatwienia przesuwania nawet przy bardzo dużych rozmiarach i okazałych roślinach.
(powrót do listy)
Donice Drewniane
Oryginalne donice drewniane z elementami naturalnego bambusa czy fragmentem plaży. Donice wykonane są na ramie z drewna dębowego, sosnowego lub gatunków egzotycznych powierzchnie boczne ścian wypełnione są pociętymi odcinkami naturalnego bambusa, taflami szkła wypełnionymi piaskiem, muszelkami lub płatami stali kwasowej zakotwionymi w ramie.

Donica wyposażona jest w kółka więc przesuwanie jej w pomieszczeniu nie stanowi najmniejszego problemu

Wkłady do wnętrza donicy wykonane są z geomembrany firmy Firestone która, stosowana jest do budowy zbiorników wodnych i posiada 50 lat gwarancji producenta.
(powrót do listy)
Dekoracje świąteczne i okolicznościowe

Proponujemy wystroje okolicznościowe, które pomoga nadać wyjątkowy i dopasowany do okazji wygląd Państwa firmie.

Jeżeli zechcecie Państwo skorzystać z usług  zielserwis.pl , to specjalnie dla Państwa przystroimy Państwa biuro, wejście do niego lub cały budynek w kolorystyce i rozmiarze wybranym przez Państwa lub w sposób zaproponowany przez nas.
Scenografie roślinne na targi, konferencje, eventy, uroczyste otwarcia etc.
(powrót do listy)
Transport roślin
Oferujemy profesjonalny, bezpieczny transport roślin samochodami przystosowanymi do tego celu. Organizujemy przeprowadzki roślin, przygotowanie do transportu, fachowe pakowanie.
(powrót do listy)
Wypożyczanie roślin
Wypożyczamy doniczkowe rośliny tropikalne na targi, konferencje, bankiety, wesela itp. Oferujemy dostawę roślin, pielęgnację przez cały czas trwania imprezy oraz odbiór roślin po jej zakończeniu.
(powrót do listy)


idź do góry
COFNIJ
Powered by CuteNews